Marcin Podlewski nominowany

Marcin Podlewski nominowany!

Edmund po drugiej stronie lustra

Niniejszym spieszymy donieść, że Marcin Podlewski ze swoim opowiadaniem „Edmund po drugiej stronie lustra” został nominowany do Nagrody Polskiego Fandomu im. Janusza Zaidla. Opowiadanie to wygrało jubileuszowy konkurs Nowej Fantastyki i zostało opublikowane w zeszłorocznym grudniowym numerze.
Czy warto czytać to, co Marcin Podlewski napisał? Tak i po 100 kroć tak! Jeśli ktoś nie zna jeszcze jego pióra, może łatwo się przekonać o jego kunszcie pisarskim pobierając z naszej strony darmowy zbiór opowiadań „Szklana góra – ponure baśnie” a także kupić jego debiutancką powieść „Happy End” zarówno w wersji papierowej jak elektronicznej. Gorąco zapraszamy bo naprawdę warto!

Marcin Podlewski

Pisarz oraz dziennikarz. Zwyciężył konkurs na XXX lecie „Nowej Fantastyki”. Był również laureatem konkursu wydawnictwa Agharta. Swoją przygodę zaczął jednak od opowiadań na łamach magazynu „LAMPA”. Publikował również swoje krótkie formy w „Nowej Fantastyce” oraz antologii horroru. Wydał również zbiór opowiadań „Szklana Góra”, „Zombiefilia oraz „Happy End”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *